PETR JAŠÍČEK
MONTÁŽ
SATELITŮ
OLOMOUC
+420 739 015 450
PRODEJ / MONTÁŽ
SATELITY / SET TOP BOXY
ANTÉNY

Satelity Olomouc, satelitní montáže Olomouc

Provádíme montáž a prodej satelitních kompletů pro příjem českých a slovenských programů. Poskytujeme zákazníkovi kvalitní služby za skvělé ceny. Klademe důraz na kvalitu, a proto poskytujeme služby na maximální možné úrovni. Jsme vybaveni moderní technikou a bez problémů provedeme jakoukoliv montáž. Klademe velký důraz na kvalitu signálu, aby Váš příjem byl co nejlepší.

Montáž satelitu, satelitní přijímače, antény a anténní zesilovače

Naše firma působí na trhu od roku 2005. Nabízíme satelitní přijímače, antény, anténní zesilovače, paraboly, satelitní komplety, DVB-T přijímače a další komponenty satelitní techniky. Samozřejmě zajišťujeme montáž satelitů, antén, montáže STA, rozvodů a kompletní servis.

Za dobu našeho působení jsme realizovali více než 5000 zakázek v Olomouckém kraji.

Našim cílem je zajistit zákazníkům celkový servis v oblasti satelitní techniky. Pokud si nejste jisti jaký přijímač je nejvhodnější pro Váš dům, či byt, zavolejte a naši technici Vám ochotně poradí. Na místě si můžete rovnou domluvit schůzku, kdy naši odborní technici provedou montáž satelitu, paraboly, antény, nebo anténního zesilovače. Pokud se jedná o složitější montáž rozvodů STA, je lepší využít možnosti obhlídek Vašeho domu, zjistit ideální variantu instalace a následně Vám vytvořit konkrétní nabídky realizace a jejich ceny. Kromě konzultací s našimi specialisty, samotné instalace paraboly, montáže satelitů, nebo STA, provádíme také měření síly signálu, rozvody STA, nastavení zařízení a servis techniky. Rovněž provádíme montáže plazmových a LCD televizí na zeď, propojení dalších přístrojů s Vaší TV a jejich instalaci, včetně naladění programů.

Vyžádejte si nabídku na míru přímo pro Vás!

Nabídky, objednávky a servis na telefonu: +420 739 015 450

Poradenství, objednávky programových balíčků a montáž satelitních přijímačů na klíč na tel. +420 739 015 450

Montáže satelitů Olomouc

ÚvodNabídka programůReferenceMontáže satelitních kompletůKontakt

Petr Jašíček - Montáž satelitů Olomouc
Prodej a montáže satelitních kompletů, set top boxů a televizních antén
tel. +420 739 015 450